Práve hráme

10/08/2023

Mala len 15 rokov, keď navždy zmizla v uliciach Ríma. Potvrdí sa raz teória o jej perverznom umučení samotným Vatikánom?


Je 11. júl 2019 a prastaré kamenné cesty Ríma rozpaľuje ranné slnko. Ulicami kráča starší muž s opálenou tvárou a kučeravými vlasmi. Smeruje k Nemeckému cintorínu vo Vatikáne. Už 36 rokov hľadá odpovede ohľadom zmiznutia jeho sestry Emanuely. Tá mala iba 15-rokov, keď navždy zmizla v uliciach Ríma. Mnohé teórie hovoria o tom, že do Emanuelineho zmiznutia bol zapletený samotný Vatikán či talianska zločinecká organizácia.

Mal anonymný tip pravdu? Nájdu sa na Nemeckom cintoríne pozostatky, ktoré konečne vydajú svedectvo o tom, čo sa Emanuele stalo? Bola naozaj znásilnená a perverzne umučená? Čo jej vlastne spravili páchatelia? Týrali ju, bili, znetvorili? Kedy a ako vlastne zomrela? A ako je do tohto prípadu zapletený Vatikán?

Vypočujte si špeciálnu podcastovú mini sériu Temné tajomstvá Vatikánu, ktorá vám v troch epizódach priblíži príbeh plný spletitých lží, intríg a tajomstiev.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

CREDITS
Scenár: Kristián Guska
Námet a dramaturgia: Diana Kacarová
Hlas: Martin Kaprálik
Psychologička: Sylvia Dančiaková
Vizuálna grafika: Nikolas Kysela
Zvuková produkcia: Miroslav Baričič
Podcast produkcia: Simona Mičová

Tento podcast obsahuje násilné a sexuálne scény. Preto nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov, ani pre citlivé povahy.

Všetky časti podcastu Kriminálne spisy
Mobilné aplikácie Rádia Expres