Práve hráme

21/09/2023

Novodobá Skrytá vášeň? Šorty a Yael predstavili nový song, ktorý je ako stvorený pre telenovelu


Leto sa síce skončilo, no počasie sa na jeseň ešte stále nepodobá. Šorty v pretrvávajúcom letnom období vydáva druhý singel z jeho nového EP Million Voices s názvom Slnko Stoj. Po videosingli Je Ok Byť Na Dne je to omnoho veselšia záležitosť. Spolu s ním sa v novinke objavil Yael a o hudbu v latino rytme sa postaral Fillipian. Novinka obsahuje úryvky refrénu legendárnej skladby od skupiny Metalinda – Slnko nevychádzaj z roku 1992. Prečo sa rozhodli oživiť známy refrén, ktorý naspieval Paľo Drapák?

„Keď tá skladba vznikla, ešte som štvornožkoval a kakal do plienky. Ako malý chlapec som počúval veľa hudby a skladbu Slnko nevychádzaj si pamätám ešte zo starých hudobných relácií ako Triangel alebo Deka. Mnohí si ten refrén pamätajú dodnes. Na druhej strane nové generácie absolútne netušia, čo to je za song a aj preto som sa rozhodol oživiť legendu a použili sme úryvky z refrénu, ktorý naspieval Paľo Drapák. Skupinu Metalinda sa určite zaraďuje medzi tie najvýraznejšie slovenské pop kapely a o to viac si prajem, aby sa moja skladba Slnko Stoj dostala k čo najväčšiemu počtu uší,“ povedal o novinke s povedomým refrénom Šorty.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Yaela si cením od chvíle, ako mi jeho ešte nevydanú prvú skladbu pustila v aute naša bývalá spoločná manažérka. Okamžite som si bol istý, že si Yael nájde cestu k ľuďom nielen ako herec a model, ale aj ako talentovaný spevák. To, že je herec, padlo vhod pri nakrúcaní klipu. Je to profík a nakrúcanie sme si o to viac všetci užívali,“ dopĺňa náš Šorty.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa

Nadácia Dobrý skutok