Práve hráme

11/09/2023

Legendárni The Rolling Stones majú nový singel. V klipe hrá známa sexi blondínka


Legenda rock & rollovej hudobnej scény, kapela The Rolling Stones, prišli so skvelou piesňou Angry. Má to byť prvá skladba z ich pripravovaného albumu Hackney Diamonds, ktorý vyjde už 20. októbra! Je to ich prvý album za neuveriteľných 18 rokov. Počas tvorby albumu mali spolupracovať aj s celosvetovo známymi menami ako Lady Gaga, Paul McCartney či Stevie Wonder, a tak sa máme určite na čo tešiť!

Novinku Angry dopĺňa aj videoklip, ktorý sa nesie v retro atmosfére. Účinkuje v ňom aj herečka Sydney Sweeney, ktorá je nominovaná na ocenenie Emmy a preslávila sa najmä svojou rolou v seriáloch ako Eufória či Príbeh služobníčky. Vypočujte si tento rockový hit!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Na dlho očakávanom albume bude 12 skladieb, z toho dve špeciálne. Vznikli ešte v roku 2019 a na bicích hral Charlie Watts, ktorý zomrel o dva roky neskôr, píše sa na portáli udiscovermusic.com. Ostatné skladby nahrala skupina s bubeníkom Steveom Jordanom.

Na albume pracujú spolu s producentom Andrewom Wattom, ktorý získal ocenenie Producent roka na odovzdávaní cien Grammy v roku 2021. Nahrávanie albumu prebiehalo v podstate po celom svete na miestach ako Londýn, Los Angeles, New York či dokonca Bahamy.

Zdroj náhľadovej fotografie:

Nadácia Dobrý skutok