Práve hráme

31/07/2023

Česko Slovenská Superstar Adam Pavlovčin alias ADONXS prichádza s novým letným hitom


Po úspešnom vydaní debutového albumu Age of Adonxs z ktorého sa single Game a Moving On držali na popredných miestach hudobných rebríčkov slovenského a českého rádiového éteru, prichádza Adam Pavlovčin alias ADONXS s horúcou letnou novinkou s názvom No Common Measure.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Ako spevák vlastnými slovami opisuje, skladba je poctou všetkým jedinečným a talentovaným performerom, ktorí definovali jeho umeleckú cestu a ktorí pri ňom stáli od začiatku jeho hudobnej kariéry. Ako sám spieva v chytľavom refréne: „It is all about us“, čo v preklade znamená: Všetko je to o nás. Myslí to doslovne a odkazuje tak na jedinečnosť jeho komunity a blízkeho okolia, ktoré srší talentom a inšpiruje ho pri jeho tvorbe.

Názov No Common Measure však nevznikol náhodou. V terminológii poézie by sme slovami common measure referovali na striedavý rým. Druhým, teda preneseným významom tohto výrazu, je niečo alebo niekto, na koho sa dá použiť bežné meradlo. Sám ADONXS síce vo svojich skladbách striedavý rým aplikuje pomerne často, ale v životnom nastavení a štýle sa mu rozhodne vymyká. Rovnako ako reálne postavy, ktoré nám spevák predstavuje vo svojom dynamickom videoklipe. Sú to predovšetkým vynikajúci tvorcovia a kreatívci, ktorí sprevádzajú ADONXSA na jeho umeleckej a osobnej dráhe.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram

Mobilné aplikácie Rádia Expres