Práve hráme

29/08/2022

ADONXS má novinku s názvom Game. Zistili sme o nej viac!


Po úspešnom vydaní prvej piesne Moving On, prichádza Adam Pavlovčin alias ADONXS (čítaj Adonis) so svojim očakávaným singlom GAME„Je to pre mňa najkomerčnejšia skladba, ktorá bude na mojom albume a práve preto som ju chcel vydať ešte počas leta. Žánrovo je to, ako sme si zvykli s producentami hovoriť, „sentimentálny pop“ . Ide o tanečnú skladbu s nie úplne veselým textom,“ hovorí spevák.

„Game je pre mňa hra, ktorú väčšina z nás hrá v každodennom živote. Je to hra, v ktorej sa umelec ocitne, keď vstúpi do sveta showbiznisu. Čast sa vyskytne aj v partnerskom a intímnom živote. Veľmi ľahko sa stávame bábikou pre niekoho a je náročné nájsť hranicu medzi tým, čo chceme a tým, čo od nás vyžaduje okolie. Taká hra s nami dokáže niekedy poriadne zamávať,“ prezrádza Adam o novinke, ku ktorej je natočený aj ambiciózny klip.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Práve analógia hry s bábikami je pre klip kľúčová. Tento svet bábik je tak trochu temný, veľmi queer, ľahko kinky, ale 100 % aesthetic. Na videoklipe spolupracovala aj slovenská televízia Markíza v prepojení s ich novými a známymi postavami seriálu Pán Profesor. Tieto postavy stvárnili vo videu Adonxsovych predajcov a spoločníkov.

Klip, na ktorom sa podieľal 50-členný tím, zastrešila pražská produkcia Closer. Do režisérskej stoličky si zasadol znovu Jiří Horenský, kameramanom je zahraničný talent Stephan Muhlay, prácu hlavného výtvarníka zastrešila Mariana Kuchařová, choreografiu si vzali na starosť Kristína Tukan Martanovičová a František Čech a o styling sa postarala Katarína Chválová.

Na skladbe Game spolupracoval okrem stáleho tímu – Oliver Fillner, Marek Rakovický a Tomáš Lobb aj Dave Kutch, ktorý je aj mastering inžinierom umelca The Weeknd.

Adam Pavlovčin je vyštudovaný spevák, profesionálny tanečník a model. Navyše, keďže spev študoval vo Veľkej Británii, s dokonalou angličtinou. A všetky tieto faktory, v kombinácii so skutočným talentom hodným svetových hudobníkov, z neho robí umelca, na ktorého môžeme byť právom hrdí. Majo a Miša ho vyspovedali v šou Milujeme víkend.

V rozhovore sa dozvieš:

  • prečo si zvolil meno Adonxs
  • prečo to „x“ namiesto i
  • prečo sa rozhodol pribrať za pomoci osobného trénera (keď ostatní si ho najímame na chudnutie)
  • aký bude jeho debutový album
  • kedy ho uvidíme na koncertoch
  • o čom je novy hit Game

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj titulnej fotky: Tlačová správa / SHOTBY.US

Mobilné aplikácie Rádia Expres