Práve hráme

28/04/2022

Duch zabitej ženy nenašiel pokoj, kým nenašli jej telo. Vraha mladej angličanky odhalil sen jej matky


Polstead – malá anglická obec, ktorá sa nachádza zhruba 70 km na východ od Cambridgu. Do pozornosti novinárov a verejnosti sa dostala až po mysterióznej vražde. Rok po incidente ju navštívilo vyše 200- tisíc ľudí, mnohí cestovali z nevídanej diaľky. Chceli si pozrieť Červenú stodolu, kde sa stala vražda a kde sa zjavoval duch nebohej obete. Ten v snahe nájsť pokoj, navštevoval nevlastnú matku, ktorá cez sny a zjavenia prispela k objasneniu tohto príšerného činu.

„Nemôže sa ani pohnúť, kričať, nemôže sa prebudiť. Vtedy zacíti ako ju pod obliečkou schmatne neznáma sila. Ľadové prsty jej zovrú zápästie. Do dlane sa zarežú ostré nechty. A ten hlas v uchu: Anna, Anna, pomôž mi..!“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Podcast Nezhasínaj! nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov, ani pre citlivé povahy. P.S.: Báť sa je povolené!

Ponorte sa s nami do príbehov podcastu Nezhasínaj! – skutočnosti inšpirované legendami, pri ktorých neplatia zákony prírody ani ľudská logika. Príbehmi hrôzy vás bude sprevádzať herec Marek Majeský.

Všetky časti podcastu Nezhasínaj!
Nadácia Dobrý skutok