Práve hráme

27/05/2019

Vladis a Celeste Buckingham sa opäť spojili, výsledkom je novinka Používam hlavu


V roku 2016 priniesli raper Vladis a speváčka Celeste Buckingham úspešnú kolaboráciu Taký nejsom (Hatesong), ktorý má dnes na Youtube už viac ako 2 milióny videní. Dnes dvojica umelcov predstavuje ďalší zo svojich hudobných featuringov, singel a videoklip Používam hlavu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Track s názvom Používam hlavu oficiálne vyšiel v decembri minulého roka na Vladisovom piatom štúdiovom albume Inferno. Hoci má skladba čisto slovenský text, je výsledkom medzinárodnej spolupráce – hudobne totiž novinku zastrešil americký producent Mantra a o texty sa už ako zvyčajne postarali Vladis a Celeste.

„Táto skladba reprezentuje odkaz celého albumu Inferno – používam hlavu na to, aby som sa vedel správne rozhodnúť, a aby som nestratil vlastnú tvár,“ tlmočí Vladis posolstvo svojho najnovšieho singla a vzápätí dodáva, že voľba speváčky do tohto featuringu bola pre neho jasná a jednoduchá: „Ako hosťa som si pozval Cel, ktorú považujem za jednu z najlepších speváčok na Slovensku. Ďakujem jej za to, že k tracku prispela svojím talentom a celkovým prístupom.“ 

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Videoklip k singlu Používam hlavu vznikal v dvoch krajinách – jedna časť na španielskom ostrove Malorka a druhá časť na Slovensku, pri hrade Devín. Unikátnosť mu dodáva fakt, že jeho finálna podoba je výsledkom spoločnej práce dvoch režisérov Dušana Krajčoviča a Martina Mika. Zatiaľ čo Dušan sa postaral o výrobu a kameru, Martin zastrešil postprodukciu a následný strih videoklipu. Ako Vladis prezrádza na záver, po skladbe Používam hlavu plánuje postupne zverejňovať videoklipy aj k ďalším singlom z albumu Inferno. Tešíme sa!

Mobilné aplikácie Rádia Expres