Práve hráme

27/05/2019

Horúca novinka od Majselfa, klipom Romeo a Julia krstí rovnomenný album


Od januára nás Majself zásoboval novinkami z pripravovaného albumu. Energická skladba Jump či vášnivé Ráno naznačovali, že aj celkový album sa bude niesť s tématikou, kde bude figurovať interprétová najväčšia životná múza – manželka Julka.

„Album Romeo a Julia“ je zhrnutie môjho života za 11 rokov, kedy som spoznal svoju ženu Julku. Tak ako na zdravý vzťah treba vyzrieť, tak aj na tento album som musel dospieť. Je na ňom 18 skladieb, ktoré majú postupnosť a logiku. Je na ňom všetko, čo mi život za ten čas dal a vnímal som to v spojení s nami dvomi. Vložil som doň všetko, čo som v sebe mal, a aj touto formou doslova cez skladby púšťam ľudí do svojho vnútra a nášho sveta. Album ma moderný sound, každá skladba je iná a pre mňa ako umelca symbolizuje zatiaľ najväčší hudobný progres, aký som v kariére spravil,“ hovorí MAJSELF.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Spustenie predpredaja albumu raper pokrstil novým klipom Romeo a Julia, o ktorý sa opäť postaral jeho dvorný režisér Dušan Krajčovič. Námet si navrhol Majself sám a o krásne lokácie sa postaral Dušan.

„S Julkou sme spolu už 11 rokov, zažili sme nádherne chvíle, ale nevyhli sme sa ani tým horším. Nedávame na reči ostatných, ale prehnané negatívne komentáre nám tiež niesú ľahostajné. Preto som sa vo finále rozhodol pre titulnú skladbu Romeo a Julia, pretože sme v nej chceli poukázať, že ak sa dvaja ľúbia, nezaujíma ich cudzia kritika, osobné narážky či zazerávačky lebo v zdravom vzťahu si vytvoríte vlastný svet, kde nepozeráte na ostatných, ale pre vás existuje len ona a nič viac. Chceli sme vystihnuť presne tieto pocity, preto sme zazerávacie scénky natáčali v mojej obľúbenej reštaurácií Fou Zoo, keďže najmä na verejných miestach ako sú reštiky, kluby či kaviarne si najviac ľudia nevedia odpustiť tie opovrhovacie pohľady. Matej Zrebný, youtuber a môj kamarát to zahral excelentne, až som si na chvíľku myslel, či to náhodou nemyslí vážne,“ vysvetľuje úsmevne pointu celého klipu raper.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

https://www.expres.sk/174086/majself-vyznal-lasku-zene-svojho-zivota-tanecnou-novinkou-posledny-tanec/

Oficiálny predaj albumu Romeo a Julia je naplánovaný presne na 9.júna a hneď nato absolvuje Majself aj tour, kde samotný album predstaví v kníhkupectvách po celom Slovensku.

Zdroj: PR anažér Jana Trellová

Mobilné aplikácie Rádia Expres