Práve hráme

24/05/2019

Nórske duo Seeb predstavuje novinku Fade Out!


Nórske duo Seeb vydáva v spolupráci s americkou popovou speváčkou Oliviou O’Brien a londýnskym producentským duom Space Primates singel Fade Out, ktorý nasleduje úspech ich prvých tohtoročných singlov Free To Go a Grip, na ktorom Seeb spolupracovali s Bastille.

Aktuálny singel, ktorý je lastovičkou nadchádzajúcej šnúry letných hitov, sa tematicky dotýka nevyhnutných vedľajších efektov, ktoré so sebou nesie moderný spôsob randenia a vzťahov všeobecne.

Seeb, Olivia O’Brien, Space Primates – Fade Out (Official Music Video)

Seeb od začiatku svojej existencie menili tvar a smer, ktorým sa bude dnešná tanečná hudba uberať. Najprv sa tak stalo ikonickým remixom skladby I Took A Pill in Ibiza, ktorý v roku 2016 otriasol rebríčkami, stal sa druhým najhranejším songom roka a aktuálne má viac ako 3 miliardy streamov len na Spotify. Odvtedy oficiálne zremixovali napríklad songy Eda Sheerana alebo Shawna Mendesa a spolupracovali napríklad s Coldplay na remixe Hymn For The Weekend alebo s One Republic na hite Rich Love. Seeb si zatiaľ pripísali v súčte viac ako 5 miliárd streamov, sú držiteľmi nórskej Grammy a ich single si pravidelne pripisujú desiatky až stovky miliónov streamov.

Zdroj : Universal Music s.r.o.
Zdroj foto:
facebook

Nadácia Rádia Expres