Práve hráme

09/07/2018

Festivalová kráľovná tvorí v Česku originálne doplnky z peria, kvetov a farbičiek


Uspeli vo svete, doma ich nepoznáme! Každú stredu v premiére (repríza v sobotu) Oli Džupinková predstavuje Slovákov, ktorí žijú v zahraničí. Ďalšie tipy môžete posielať na slovacivzahranici@expres.sk.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Anna Čurlejová, dizajnérka šperkov

Anna Čurlejová pochádza z Hudcoviec, pri Humennom. Počas strednej školy odišla do Česka, do Jablonca nad Nisou, kde študovala tvorbu bižutérie a vzorovanie. Potom študovala na Technickej univerzite v Liberci – dizajn skla a šperkov. Pred ôsmimi rokmi začala postupne predávať svoje prvé čarbičkové šperky. Zlom nastal, keď o nej napísali na zahraničných portáloch – v Ázii, v Afrike či v Amerike. Preto čarbičková dbá na čo najlepšie fotky a prezentáciu na instagrame, na facebooku a všetkých internetových stránkach, na ktorých o nej vychádzajú články.

Anička tvorí pierkové náušnice, indiánske čelenky a kvetinové venčeky či nádherné party a šperky z farbičiek. To všetko spolu s priateľom Vladom, s ktorým tvoria jeden tím. Nielen v práci, ale aj v súkromnom živote. Všetko sú to výrobky na svadby, na festivaly, na fotenia, do reklám či do filmov a videoklipov. Anička chce svojimi výtvormi ľudí šokovať. A ja jej týmto udeľujem titul festivalová kráľovná.

https://www.instagram.com/p/BkSduBhhf92/?taken-by=carbickovabijoux

https://www.instagram.com/p/BjZgX0JhOpZ/?taken-by=carbickovabijoux

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Foto: Archív Anna Čurlejová
Viac inšpirácie na: instagram.com/carbickovabijoux

#olidzupi

Mobilné aplikácie Rádia Expres