Práve hráme

15/04/2024

Adam Ďurica a Tereza Balonová vydávajú duet Myšlienky


Objav roka českých hudobných Cen Anděl a Českého slavíka speváčka Tereza Balonová vydáva duet s Adamom Ďuricom. Spoločná pieseň Myšlenky je dôkazom dozretia Terezy ako interpretky a autorky.

„Vznik pesničky Myšlienky je presne ten prípad tvorby, kedy máte pocit, že všetko vzniká akoby náhodne a samo. Pesničku som napísala v jeden marcový daždivý večer snáď počas hodiny. Ráno sme ju natočili s mojím producentom Martinom Ledvinom v štúdiu a popoludní sme už posielali Adamovi do Bratislavy. Poznáme sa spolu práve vďaka Martinovi. Adam do ďalšieho dňa dopísal svoju časť textu. Bol jednoznačne mojou prvou voľbou. Jeho tvorba sa mi dlhodobo vyložene páči. Navyše je to sympaťák. Som rada, že bez váhania súhlasil. Do týždňa mala pieseň finálnu podobu,“ vyjadrila sa Tereza.

Adam k tomu dodal: „Terezu vnímam už od jej prvého albumu. Musím povedať, že som mal vždy rád umelcov so silnou energiou krásne spievajú, vedia napísať dobrý song a naviac skvele hrajú na hudobnom nástroji. Tereza je presne tento prípad a mňa teší, že môžem byť súčasťou jej hudobnej cesty . Keď som pieseň Myšlenky počul prvýkrát, tak sa mi okamžite veľmi páčila a aj som hneď súhlasil, že urobíme duet.“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa

Mobilné aplikácie Rádia Expres