Práve hráme

02/04/2024

Beyoncé vydala dlho očakávaný album s hviezdnymi spoluprácami


Ešte vo februári, počas Super Bowlu, vydala Beyoncé 2 nečakané single. Jeden z nich, konkrétne Texas Hold ´Em sa okamžite stal hitom a aj v súčasnosti ho môžeš počuť zo slovenských i zahraničných éterov. Hneď po vydaní sa fanúšikovia i hudobní kritici začali zamýšľať nad tým, či speváčka skutočne pôjde country štýlom, čo naznačovali aj jej príspevky na sociálnych sieťach či i vizuál samotného albumu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Albumu, ktorý nesie názov Cowboy Carter, sme sa pred pár dňami dočkali a mnohých milo prekvapil. Nachádza sa na ňom 27 skladieb a aj trochu nečakané spolupráce. Nájdeš na ňom dve skladby s Dolly Parton i jednu pieseň s Miley Cyrus, ktorá je jej krstnou dcérou. Beyoncé sa postarala aj o prerábku známej piesne Jolene – tú však, paradoxne, s Dolly Parton nenaspievala.

Aj napriek tomu, že fanúšikovia tvrdia, že Beyoncé, ktorá je rodáčka z Texasu, sa country štýl hodí, album nie je ladeným len jedným smerom. Podľa npr.org nájdeme na albume mnoho štýlov – kúsok z hip-hopu, trochu bluegrass, niečo z rocku či popu. Vypočuj si tento najnovší hudobný klenot, určite si medzi toľkými skladbami nájdeš favorita!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Mobilné aplikácie Rádia Expres