Práve hráme

18/05/2023

Marek Ztracený mieri s novým singlom na vypredané štadióny


Najpopulárnejší český spevák Marek Ztracený sa nedávno postaral o poriadny rozruch, keď v priebehu niekoľkých hodín trikrát vypredal najväčší český futbalový štadión Eden. Vzápätí ho fanúšikovia ocenili už druhým Slávikom. V týchto dňoch prináša český hitmaker novú pieseň a videoklip s názvom Stále věřím.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Chcel som sebe i fanúšikom skrátiť čakanie na koncert v Edene a tiež splniť sľub, že im predstavím ešte jednu novú pieseň, ktorá mimochodom zaznie i na spomínanom koncerte. Nie je náhoda, že táto pesnička je o snoch a o živote. Myslím, že sa ako témou, tak zvukom, hodí k tomu, čo práve prežívam a myslím, že by sa v nej publikum mohlo nájsť rovnako ako ja. Spievam v nej o tom, že sny sa skutočne plnia, ale občas trochu inak, než si človek predstavuje, ale aj tak je to pekné,“ komentuje svoju novinku Marek Ztracený.

Spravil to, čo nikto pred ním

Prípravu na tri mega koncerty nepodcenil a urobil to, čo možno ešte nikto pred ním. Namiesto trénovania v skúšobni sa rozhodol usporiadať tri zahrievacie kolá a verejné skúšky, kde si so svojou kapelou i s fanúšikmi ladí formu. O májové koncerty v Lokti (6.5.), Slavkove (13.5.) i Ostrave (20.5.) bol obrovský záujem a vstupenky si kúpili desiatky tisíc ľudí.

„Je neuveriteľné, koľko ľudí zaujal nápad so zahrievacími kolami. Keď som prišiel na pódium napríklad v Slavkove a videl som ten dav, zatajil sa mi dych. Je dobre, že sme to urobili. Okrem toho, že som sa ešte pred plánovanou koncertnou pauzou mohol vidieť s fanúšikmi, sme si tiež vyskúšali pár technických vecí, ktoré len tak mimochodom občas nevyšli. Teraz sme naozaj maximálne pripravení a všetci sa majú na čo tešiť. My už nežijeme ničím iným. Je to krásna cesta a užívame si s fanúšikmi každú sekundu,“ dodáva Marek.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa/Ondřej Košík

Nadácia Dobrý skutok