Práve hráme

15/03/2023

Pesnička Sekera sa dočkala videoklipu. Skupina Peter Bič Project pozýva na turné


Skupina Peter Bič Project odštartovala svoje koncertné turné Peter a Viktória Jarné turné 2023 koncertom vo vypredanom kine Scala Prešov. Hneď na úvod privítal divákov aktuálny singel a novinka Maky.

Počas večera tak zaznelo množstvo hitov nielen z posledného albumu Hlava, ale aj z predchádzajúcej tvorby skupiny Peter Bič Project. Tiež nevynechali ani pieseň Sekera, ktorú krásne naspieval samotný Peter. „Pieseň Sekera, dostala ako posledná z albumu Hlava aj svoju video podobu. Natáčali sme ju v krásnom zrube a okrem Viktórie a Ferka Jana v ňom účinkuje aj môj pes Ozzy. Natáčali sme ho spolu s Jarom „Jarisom“ Vaľkom v Nízkych Tatrách. Sekera symbolicky uzatvára obdobie albumu Hlava, pretože pracujeme na nových pesničkách, ktoré by sme radi vydali ešte v tomto roku,“ približuje Peter Bič.

Turné skupiny sa tak presúva do ďalších slovenských miest, ale tiež aj do Česka. „Stále častejšie dostávame otázky, kedy sa predstavíme aj v Čechách, takže naše turné bude pokračovať v apríli v Brne a Olomouci a na to sa tiež veľmi tešíme,“ uzatvára Peter.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Peter Čisárik / Tlačová správa

Nadácia Dobrý skutok