Práve hráme

06/06/2019

Adam Ďurica predstavil video k singlu Zatancuj si so mnou


Charizmatický spevák Adam Ďurica posiela do rádií skladbu Zatancuj si so mnou, ktorou uzatvára štvoricu rádiových singlov z minuloročného albumu 30. Okrem toho konečne prezradil hostí jesennej časti akustického turné, ktoré začína koncom októbra. Môžete sa znovu tešiť na Karmen Pál-Baláž, či Peter Bič Project a pozvanie prijal aj Marián Čekovský. Pusti si lyric video:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Hudbu k piesni Zatancuj si so mnou, tak ako ku všetkým pesničkám na albume 30, zložil Adam Ďurica a text pre neho napísal jeho dvorný textár Vlado Krausz. Keď Adam tento album vydával, chcel, aby si ho mohlo vypočuť čo najviac ľudí, bez ohľadu na to, či si ho kúpia. Preto zverejnil všetky pesničky aj na YouTube. Ak si odmyslíme skladby JazeroHolubička a Dávno si preč, ktoré hudobník predstavil spolu s videoklipmi ako single, práve pesnička Zatancuj si so mnou mala na YouTube najviac pozretí. Jej obľúbenosť u Adamových fanúšikov bola zjavná aj na jeho jarných akustických koncertoch. Keď interpret vyberal záverečnú pieseň, ktorou uzavrie predstavovanie albumu 30, jeho voľba preto bola jasná.

„Niektoré skladby majú v sebe niečo zvláštne a príťažlivé a toto je jedna z nich. Keď sme ju hrali naživo na akustických  koncertoch, ľudia na ňu perfektne reagovali a po koncerte mi ju často spomínali a pýtali sa, či k nej spravím aj videoklip a vtedy som o tom začal vážne premýšľať,“ odôvodňuje Adam výber skladby.

https://www.expres.sk/173790/adam-durica-ukazal-svoje-herecke-kvality-v-novom-klipe-davno-si-prec/

„Na jarných koncertoch vznikla strašne dobrá partia a keď sme hrali posledný koncert, až nám bolo ľúto, že sa to celé končí. Vtedy som si povedal, že to vôbec skončiť nemusí, lebo je to len o tom, či v tom chceme pokračovať. A my chceme spolu hrať a strašne nás to baví, a preto bude aj Karmen aj Peťo s Viki aj na jesenných akustických koncertoch,“ pochvaľoval si Adam Ďurica spoluprácu s hudobníkmi a pokračoval, „som naozaj rád, že pozvanie prijal aj Marián, ktorého považujem za úžasného hudobníka a skvelého človeka, s ktorým sa oplatí tráviť čas. Práve on obohatil moju skladbu Dávno si preč o nádherne piano. Veľmi sa naňho teším.“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Pokračovanie akustických koncertov Adama Ďuricu ponúka divákom vyzretý a kvalitný hudobný zážitok, kde svojim fanúšikom ponúkne svoje najznámejšie hity, ale aj menej známe skladby v celkom nových intímnejších aranžmánoch. Môžete sa tešiť na obľúbené pesničky zo staršej tvorby Dovtedy, Spolu, Láska vedaMandolína či Neľutujem, ale aj novinky z albumu 30 – Jazero, Holubička, Dávno si preč a ďalšie. Turné vypukne 24. októbra v Brne a pokračovať bude v Senici, Žiari nad Hronom, Košiciach, Poprade, Rožňave, Vranove nad Topľou a v Bratislave.

Keďže počas jari sa všetky koncerty nahrávali na záznam, návštevníci jesenného turné si okrem skvelého zážitku budú môcť odniesť aj LIVE akustické CD.

Kúpiť lístky

https://www.expres.sk/170344/expres-live-karmen-pal-balaz-a-adam-durica-anjel/

 Adam Ďurica a hostia – akustické koncerty /JESEŇ:

  • 24. 10. Brno – Radost Concert Hall
  • 25. 10. Senica – MsKS
  • 26. 10. Žiar nad Hronom – Hlavná sála MsKC
  • 27. 10. Košice – Kino Slovan – Historická radnica
  • 28. 10. Poprad – Dom kultúry
  • 29. 10. Rožňava – Mestské divadlo Actores
  • 30. 10. Vranov nad Topľou – MsDK
  • 6. 11. Bratislava – Ateliér Babylon

Zdroj : Universal Music s.r.o.
Zdroj foto:
facebook

Nadácia Dobrý skutok