Práve hráme

12/08/2022

Peter Leto ťa roztancuje skvelou piesňou Doliny!


Spevák a multi-inštrumentalista Peter Leto vydáva svoj prvý singel Doliny. Doteraz známy ako hudobník, ktorý spolupracoval s menami ako napríklad skupina HEX či Adam Ďurica, si pre teba pripravil letnú novinku, ku ktorej si napísal aj vlastný text.

„Doliny sú o tom, ako nabrať odvahu, spraviť prvý krok a ísť niečo zažiť, zmeniť. Niečo, čím možno človek vystúpi zo svojho denného stereotypu, z rutiny,“ dodáva spevák.

Hudbu si Peter vystaval na gitarovom riffe, ktorý si už dávnejšie nahral na telefón a následne na to ho zveril do rúk obľúbenému slovenskému producentovi Matejovi Miklošovi alias Lil“Maxxovi. Vznikla z toho energická pieseň, ktorá ťa zaručene zdvihne zo stoličky v tom najpozitívnejšom zmysle.

K piesni vznikol aj videoklip v réžii Matúša Višvádera v spolupráci so Sandrou Struhárovou, v ktorom spevák skúša veci, ktoré bežne nerobieva. Poď si pozrieť, čo vytvorili!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Bežne neleziem na strechu 30 metrovej budovy, ani sa nehrám v detskom kútiku ani nejazdím na longboarde,“ spomína Peter. Spevák pracuje aj na ďalších skladbách, ktoré budú na jeho pripravovanom EP. To by malo vyjsť už čoskoro!

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Sandra Struhárová

Nadácia Dobrý skutok