Práve hráme

27/09/2022

Spevák Peter Leto si v novom singli pýta viac!


Talentovaný hudobník Peter Leto predstavuje svoju novú autorskú skladbu VIAC. Spevák sa v nej nostalgicky vyrovnáva s pocitmi neistoty vo vzťahu, no zároveň verí v druhé šance, ale aj nové začiatky.

„Inšpiráciou je ten typ pocitov, keď sa niečo končí a neistota, ktorá s nimi mnohokrát prichádza. Človek vtedy možno aj chce vrátiť čas, spraviť veci inak, nastaviť kurz osudu iným smerom. Niekedy sa s novou situáciou dá jedine zmieriť. A niekedy sa dajú veci opraviť, keď na nich po kúskoch a s odhodlaním začneme pracovať,“ dodáva Peter.

Na skladbe spolupracoval s renomovaným slovenským producentom Matejom Milošom alias Lil´Maxxom, s ktorým podčiarkli atmosféru textu a dodali jej moderný popový zvuk.

„Spolupráca s Lil’maxxom bola ako vždy perfektná. Páči sa mi, že v hudbe hľadá stále niečo nové. V pesničke Viac podľa mňa vkusne prepája šťavnatú a bohatú hudobnú produkciu s jednoduchým klavírnym zvukom a motívom. Dobre sa mi na to písal text. Mal som ho hotový najrýchlejšie zo všetkých,“ spomína spevák.

Hoci skladba rotuje už niekoľko týždňov v éteri niektorých slovenských rádií, videoklip uzrel svetlo sveta až teraz. Vizuál, na ktorom Peter spolupracoval s Punč Production, vytvára príjemnú symbiózu s textom piesne, a to najmä zaujímavými symbolmi ako napríklad hrou so zrkadlami.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Nedávno sme od tohto talentovaného multiinštrumentalistu mohli počuť jeho prvú autorskú skladbu Doliny. Obidve piesne budú súčasťou Petrovho pripravovaného EP, ktoré plánuje vydať už čoskoro!

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa

Nadácia Dobrý skutok