Práve hráme

03/11/2020

Ďalšia nápaditá pieseň od zoskupenia Orchester Jeana Valjeana!


Orchester Jeana Valjeana je zoskupenie nadaných hercov a umelcov, ktorí len nedávno vydali svoj prvý album pod názvom „OJV“. Z toho natočili ako pilotný vizuál romantický singel Donďa, ktorú líder kapely, Daniel Fischer, napísal ešte na vysokej škole pre svoju spolužiačku, herečku a speváčku, Dominiku Kavaschovú. Cez víkend však vydali novú skladbu Milý Jonáš, ktorá niesla pôvodný názov Milionář.

Orchester Jeana Valjeana (OJV) – Milý Jonáš |Official Video|

Skladba Milý Jonáš, podobne ako ich pilotný klip Donďa, nesie dôvtip a hereckú hru doladenú k textu. Tentokrát  sa však chalani pohrali so slovíčkami, ktoré síce vyznejú rovnako, ale majú odlišný význam. Keďže zoskupenie OJV ponúka zohratých umelcov, videoklip pod režisérskym taktovkou Jakuba Krónera v produkcii s Janom „STRAPOM“ Strapcom ponúka divákovi vtipný, krátky, hraný film v jednom vizuáli.

 „Veľmi ma baví hra so slovíčkami. Poslucháč si môže vybrať,  či je hrdinom skladby Milý Jonáš, alebo Milionář. Možno sú obaja jedno i druhé. Isté je, že sa podarilo dostať českú a slovenskú verziu do jednej skladby,“ vysvetľuje líder OJV Daniel Fischer.

Nadácia Rádia Expres