Práve hráme

31/01/2024

Pieseň Arabela dostala nový disco šat!


Slovenský producent a DJ Mark Voss ponúka jeden remake za druhým. Aktuálne prichádza s prerábkou piesne ARABELA od speváckej divy Dary Rolins. Speváčka pesničku pôvodne nahrala v roku 1982 a o rok neskôr ju vydala na albumovom debute Keby som bola princezná Arabela.

Dara Rolins cez víkend hneď dvakrát vypredala O2 Arénu a v oboch prípadoch ju na pódiu na záver večera sprevádzal aj spomínaný DJ Mark Voss, aby spoločne odprezentovali a odpremiérovali tanečnú verziu piesne Arabela, ktorú popovo a moderným zvukom s EDM prvkami zmixoval. „Fantastická skúsenosť! Bolo mi cťou spolupracovať s tak úžasnou osobou, ako je Dara. Určite to nebola posledna spolupráca,“ vyjadril sa ku koncertu aj spolupráci Mark Voss.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Singel vydali spoločne v sobotu 27. januára a okamžite sa stal prvým najstreamovanejším trackom na digitálnej platforme iTunes v Čechách. Zo skladby, ktorá bola prídavkom a zároveň prekvapením, boli fanúšikovia na koncerte extrémne nadšení a plní najsilnejších emócií! „Najlepší song celej show…..Tá energia! Mala som zimomriavky, keď dala túto pesničku. Mark wau!….Bola to pecka, geniálne!…..Na záver sa triasli aj balkóny!….,“ chválili fanúšikovia song po koncerte.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa

Nadácia Dobrý skutok