Práve hráme

30/01/2024

Matej Smutný dokázal Zázrak. Do života mu ho priniesol synček


Matej Smutný vydáva skladbu výlučne pre slovenské publikum. Ide o jeho vôbec prvý singel v rodnom jazyku. Matej má na konte niekoľko singlov, ktoré za posledné tri roky zožali úspech nielen na Slovensku a v Českej Republike ale aj v Nemecku, Taliansku, Španielsku či USA.

Jeho najnovšia skladba Zázrak vznikala pod taktovkou známeho slovenského producenta Mateja Turcera. Na hudobnej časti sa okrem Mateja priamo podieľal aj hudobník Juraj Oravec a pri textovej zložke zohral dôležitú rolu básnik a textár Vlado Krausz, ktorý má na svojom konte desiatky slovenských hitov.

„Zázraky sa dejú dennodenne, my sme však až príliš nevšímaví. Niekedy sa stačí len zadívať do bežných každodenných maličkostí a prežiť ich trošku intenzívnejšie. Vtedy prídeme na to, že zázrakom je život samotný. Mne k pochopeniu tak jednoduchej veci muselo pomôcť narodenie môjho syna. Práve o ňom je skladba Zázrak,“ vyjadril sa spevák k novinke. Či bude mať úspech, záleží samozrejme na fanúšikoch, môžete si ju pustiť tu a teraz.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Youtube

Nadácia Dobrý skutok