Práve hráme

10/07/2023

Frontman kapely Imagine Dragons sa venuje Jiu-Jitsu. Na turnaji získal bronz!


Dan Reynolds, frontman legendárnej kapely Imagine Dragons, si popri tvorbe hudby našiel čas aj na šport. Začal trénovať brazílske Jiu-Jitsu v Renzo Gracie Academy v LA, informuje web jitsmagazine.com.

Dostala sa mu aj možnosť súťažiť v skutočnom zápase, kde reprezentoval svoj tím na turnaji Svetovej ligy Jiu-Jitsu. Na to, že sa zúčastnil turnaja prvýkrát, sa mu to podarilo na výbornú! Vyhral niekoľko zápasov, prehral v jednom, a to mu stačilo na zisk bronzu v kategórii bielych pásov! Súťažil v kategórii Master 2 a do 100 kg, informuje ďalej spomínaný web. Je tiež jedným z mnohých hudobných umelcov, ktorí sa tomuto športu venujú pravidelne. Pozri, ako mu to išlo!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Kapela pôsobí na hudobnej scéne od roku 2008, pričom sa však v jej začiatkoch prestriedalo viacero členov. Dan je jediný, ktorý zotrváva v kapele dodnes, no od roku 2012 si udržiavajú skupina svoju aktuálnu zostavu.

Na výslnie ich vystrelila práve pieseň Radioactive a odvtedy patria medzi svetovú špičku! Stoja za piatimi úspešnými štúdiovými albumami, z ktorých sa každý umiestnil v top 10 v amerických rebríčkoch, píše vyššie uvedený web.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Mobilné aplikácie Rádia Expres