Práve hráme

07/07/2023

Mladá Slovenka Dianah Kay predstavila novú pieseň. Tento raz spolupracovala so zahraničným umelcom


Lights Out je výraznou energickou tanečnou skladbou, pri ktorej rozhodne nezostaneš sedieť! Mladá talentovaná speváčka Dianah Kay, ktorú môžeš poznať ako Dianu Kovaľovú sa v tejto skladbe spojila s chorvátskym elektro producentom Brunom Pietrim. Ich spoločný singel je o emóciách, túžbe a vzťahu medzi dvoma ľuďmi.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Tanečná hudba, alebo aj EDM, je jeden zo žánrov, ktorý ma najviac baví. Dokonca to bol môj obľúbený žáner, keď som bola malá. Ako deväťročná som počúvala najradšej interpretov ako Calvin Harris, Avicii, Tiesto, Martin Garix a dlhú dobu som sa chcela stať producentkou alebo djkou. Uvedomila som si, aký silný bol na mňa vplyv tejto hudby, až keď zomrel Avicii. Tá správa vo mne zanechala hlboký smútok a nostalgiu. Vďaka Lights Out som si znovu našla cestu k EDM a našla som aj nové (i staršie) skladby, ktoré ma inšpirujú, poznala nových ľudí a získala veľa skúseností,“ vysvetľuje Dianah svoju novú osobnú skúsenosť s elektronickou tanečnou hudbou.

Producent Bruno Pietri k ich spoločnému počinu dodáva: „Môj obľúbený okamžik v klube bol vždy, keď všetky svetlá zhasli. Vtedy má každý možnosť sa úplne odovzdať hudbe, tancovať a uvoľniť svoju vnútornú Dancing Queen! Dianah dokonale preniesla moju víziu tohto okamžiku a stelesnila bohyňu hudby a skvelých zážitkov, ktoré som si predstavoval pri Lights Out. Bolo mi potešením pracovať s umelkyňou, s ktorou zdieľam vášeň pre vytváranie skvelej hudby a ešte lepšej zábavy. Dúfam, že to poslucháči budú cítiť rovnako pri každom jednom vypočutí našej piesne!“ Poď si vypočuť, čo vytvorili!

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Tlačová správa

Mobilné aplikácie Rádia Expres