Práve hráme

12/06/2023

Ed Sheeran predstavil novú skladbu. Napísal ju k finále známeho seriálu


Anglický spevák Ed Sheeran týždne po vydaní najnovšieho albumu Substract prichádza s novou piesňou A Beautiful Game. Tentokrát však pre finále seriálu Ted Lasso s hercom Jasonom Sudeikisom v hlavnej úlohe, píše web people.com. Piesňou ťa prevedú jemné klavírne tóny, ku ktorým sa postupne pridávajú ďalšie nástroje sprevádzajúce dojemný text o tom, aká je láska krásna hra. „Sme pomliaždení, sme poškodení. Ale tá radosť stála za tú bolesť. Whoa-oh-oh, láska je krásna hra,“ spieva v songu. Vypočuj si perfektnú novinku!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Kúsky z neho som nahral počas turné, pričom som využil davy zo štadiónov a na tento song som super, super, super hrdý,“ povedal spevák vo videu, ktoré pridal na svoj Instagram. „Milujem tú šou. Miloval som pracovať na tejto piesni. Dúfam, že sa vám bude páčiť – je to len trochu zábavy. Football!,“ dodal.

Komediálny drama seriál mal premiéru v roku 2020 a odvtedy stihol Jason Sudeikis získať 11 cien Emmy za jeho výkon, informuje ďalej spomínaný web. Hovorí sa, že 3. séria má byť aj poslednou, no výkonný producent a herec Brett Goldstein v júni teasovali fanúšikov s potenciálnym rozšírením seriálu o 4. sériu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Profimedia.cz

Nadácia Dobrý skutok