Práve hráme

26/11/2020

Karin Ann uzatvára svoj triumfálny debutový rok hitom i yearn for agony


Karin Ann predstavila v úvode novembra featuring s českou hviezdou Benom Cristovaom. Ubehlo len pár dní a už prichádza s ďalšou novinkou. Nová skladba i yearn for agony uzatvára bohatú nádielku tohtoročných singlov z dielne Karin Ann. 18-ročný slovenský objav pracu-je na debutovom EP s evidentne veľmi dobre zvoleným medzinárodným producentským tandemom v zložení Matt Schwartz (Yungblud, Massive Attack) a Tomi Popovič.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Novinku i yearn for agony“ sprevádza vydarený „burtonovský“ hororový videoklip, na ktorého scenári i réžii sa speváčka osobne podieľala. Po Slovensku, Česku, Maďarsku, Nemecku a Poľsku Karin Ann najnovšie boduje vo Veľkej Británii – jej singel i yearn for agony totiž v exkluzívnej premiére predstavil prestížny britský magazín Wonderland.

Skladba i yearn for agony je podľa slov Karin Ann o najtemnejších zákutiach jej mysle v tom najtemnejšom období. „Bola som dlho v živote v rozpore sama so sebou. Stále som sa sama seba pýtala, prečo nemôžem byť taká, akú ma ľudia chcú mať. Všetko som si vyčítala, každú vec som v sebe stále rozoberala a riešila, a to ma priviedlo do psychických stavov, ktoré sa dajú prirovnať k agónii. A o týchto stavoch tá pieseň je,“ vysvetľuje Karin posolstvo, ktoré nesie jej najnovšia pieseň. Dúfa, že skladba by mohla prehovoriť k ľuďom, ktorí prežívajú niečo podobné. „Keby zároveň pomohla aj tým, ktorí si niečím takým neprešli, aby pochopili, aké to je, bola by som šťastná.“

https://www.instagram.com/p/CHnAm1vpQ-d/

Nadácia Dobrý skutok