Práve hráme

11/08/2021

Karin Ann v klipe k novinke in company oživuje diela veľkých maliarskych majstrov


Speváčka Karin Ann v máji tohto roka vydala debutové EP lonely together, a vzápätí vyrazila na turné s poľskou hviezdou Sanah, počas ktorého sa stretla s vrelým prijatím tamojšieho publika. Úspešné dvojmesačné turné ukončila tento týždeň v Krakowe a hneď prichádza s ďalšou novinkou. Predstavuje singel a videoklip in company, ktorý je prvou lastovičkou jej druhého EP, na ktorom momentálne pracuje.

Karin Ann – in company (official video)

Autorkou novinky in company je Karin Ann, o hudobnú produkciu sa postaral Tomi Popovič a mixáž mal na starosti americký zvukový inžinier a viacnásobný držiteľ ocenenia Grammy Tony Maserati (Beyonce, Lady Gaga, The Black Eyed Peas). Skladba in company je prvým singlom z druhého EP, ktoré Karin plánuje vydať začiatkom budúceho roka. „Táto skladba je o tom, aký osamelý a uväznený sa človek môže cítiť vo svojej vlastnej hlave, nehľadiac na to, či je sám alebo v miestnosti plnej ľudí,“ vysvetľuje Karin text a inšpiráciu svojho najnovšieho singla.

Videoklip režírovala Karin Ann spoločne so slovenským filmárom Michalom Kunesom Kováčom. „S Karin si rozumieme, a navzájom sa kreatívne rešpektujeme. Šlo nám o samotu a jej zhmotnenie v známej a veľmi krásnej forme. Proces výberu konkrétnych malieb, ktoré danú tému vystihujú, či už vizuálne alebo v kontexte, prebehol veľmi rýchlo a hladko. Z výsledku mám radosť,“ hodnotí vydarenú spoluprácu Michal Kunes Kováč.

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres