Práve hráme

13/02/2020

Vyhraj zberateľskú mincu s NBS!


Poznáš najdlhšiu ľúbostnú báseň na svete?

Je to Marína významného slovenského básnika Andreja Sládkoviča.

A práve teraz máš jedinečnú možnosť vyhrať striebornú zberateľskú mincu, ktorú vydáva Národná banka Slovenska pri príležitosti 200. výročia Sládkovičovho narodenia.

Každé ráno vyžrebujeme v Hemendexe jedného člena ranného tímu, ktorého úlohou bude naučiť sa naspamäť jednu vybranú strofu z Maríny a odrecitovať ju bez chyby. Podarí sa mu to? Pomýli sa? Pošli svoj tip prostredníctvom SMS po výzve moderátora na 0905 612 612 a čakaj, ako to dopadne. Výhru získa jeden vyžrebovaný poslucháč, ktorého tip bude správny.

Súťažíme každý pracovný deň od 14.2. do 21.2. v Hemendexe.

Každá SMS, doručená do súťaže v termíne jej konania, bude zároveň zaradená do súťaže o hlavnú výhru – romantický víkendový pobyt pre 2 osoby v penzióne Gavalier v Banskej Štiavnici. Výherca hlavnej výhry bude vyžrebovaný a vyhlásený v rannej show Hemendex v piatok, 21.2.

Zapoj sa aj do súťaže na našom Facebooku, v ktorej môžeš rovnako vyhrať striebornú zberateľskú mincu.


Strieborná zberateľská minca – Andrej Sládkovič

Pri príležitosti 200. výročia narodenia významného slovenského básnika, publicistu a prekladateľa, Andreja Sládkoviča, vydáva Národná banka Slovenska (NBS) koncom marca striebornú zberateľskú mincu v nominálnej hodnote 10 eur.

Všetky informácie, nielen o pripravovaných emisiách pamätných a zberateľských euromincí, ale aj o všetkých minciach, ktoré od svojho vzniku v roku 1993 NBS vydala do obehu, nájdete na webe NBS – www.nbs.sk.

Štatút súťaže

aplikacie Rádia Expres