Práve hráme

13/01/2020

Príliš osobná známosť – vyhraj filmový balíček


Tri ženy. Tri podoby lásky. Tri príbehy radosti i bolesti, šťastia aj smútku..

Od 16. januára je v slovenských kinách komédia Príliš osobná známosť, natočená podľa Evitinho knižného bestselleru.

Súťažili sme o filmový balíček obsahujúci 2 lístky do kina, podpísanú knihu Príliš osobná známosť, diár, kozmetiku AVON a filmové tričko. Zo všetkých správnych odpovedí boli vyžrebovaní 3 výhercovia – Martina z Levíc, Ladislav z NitryIvana z Hornej Lehoty. Všetkým gratulujeme!


O filme:

Film prináša príbehy troch žien, ktoré sa poznajú, alebo sa spoznajú. Spája ich priateľstvo, muž a malé, päťročné dievčatko. Simona (Tatiana Dyková) si nanovo buduje život po tom, čo sa rozvedie a syn sa rozhodne žiť s otcom. Natáliu (Petra Hřebíčková) si nájde láska v podobe vdovca s malou dcérkou a obetavou babkou. A Eva (Eliška Balzerová) aj v dôchodkovom veku zisťuje, že do jej života stále patrí láska partnerská, nielen tá k vnučke. Úsmevný, miestami dojímavý príbeh je dôkazom toho, že spôsobov lásky je toľko, koľko je ľudí na zemi.

Že niekedy stačí málo, aby sa z kratochvíle vyvinul pevný vzťah, a ešte menej stačí na to, aby sa starostlivo vyskladané šťastie rozbilo na tisíc kúskov. Film o láske k mužom, k deťom, k sebe samým, o zodpovednosti za tých, ktorých milujeme, aj za tých, ktorí ich milovali pred nami. Film, v ktorom sa Slovenky nájdu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Mobilné aplikácie Rádia Expres