Práve hráme

03/12/2019

Vianočné pexeso 2019


Vaša najobľúbenejšia vianočná hra je späť!
Aj tento rok hráme vo Vianočnom pexese o skvelých 16 darčekov!
Tak sa zaregistruj cez formulár a potom už len čakaj na náš telefonát! Stačí sa zaregistrovať raz a si v hre počas celého trvania súťaže.

.

Vo Vianočnom pexese hráme o tieto super ceny

Grafické zobrazenie odkrytých políčok na tejto podstránke slúži len ako pomôcka a nemusí byť v čase zobrazenia aktuálne z technických alebo iných dôvodov. Pre zaručené a aktuálne informácie o súťaži je potrebné počúvať živé vysielanie Rádia Expres.

Mám záujem o zaradenie do súťaže 'Vianočné pexeso' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 2 mesiacov odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

Mám záujem o odber newslettra Rádia Expres a súhlasím so spracovaním osobných údajov počas trvania môjho záujmu za účelom zasielania noviniek, exkluzívnych informácií o súťažiach a iných marketingových informácií, a ich profilovaním na základe štatistických údajov z newslettra Rádia Expres. Bližšie informácie sú uvedené v Zásadách ochrany osobných údajov.

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres