Práve hráme

02/12/2019

Urpiner – súťaž o ročnú pivnú rentu


Aj tento rok máš možnosť vyhrať 12 kartónov plechoviek piva URPINER podľa vlastného výberu od spoločnosti Banskobystrický pivovar.

Odpovedz správne na súťažnú otázku a budeš zaradený do žrebovania o ročnú pivnú rentu výnimočného slovenského piva URPINER!

Aké pivo značky URPINER získalo v roku 2019 ocenenie PIVO ČESKEJ REPUBLIKY?

Mám záujem o zaradenie do súťaže 'Súťaž o ročnú pivnú rentu' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 2 mesiacov odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

Súťažíme od 2.12. do 15.12., jeden výherca bude zverejnený v pondelok 16.12.


Spoločnosť Banskobystrický pivovar, a.s. je výrobcom výnimočného slovenského piva značky URPINER, vyznačujúceho sa originálnou chuťou a vyrábaného podľa tradičných receptúr. Od roku 2006 sa podarilo Banskobystrickému pivovaru a. s. získať s pivom URPINER na domácich či zahraničných degustačných súťažiach doposiaľ viac ako 35 ocenení kvality. Tento rok získal pivovar bronzovú medailu v prestížnej degustačnej súťaži PIVO ČESKEJ REPUBLIKY 2019.

Viac info

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres