Práve hráme

17/05/2019

Dve nažiarivejšie hudobné hviezdy sa spojili! Sheeran a Bieber v spoločnom songu a bláznivom klipe!


„Dvaja chlapci vydávajú v piatok singel,“ napísal na sociálnu sieť hrdzavý Brit Ed Sheeran a pridal fotku Justina Biebera. Obaja sa poslucháčom hlásia po dlhšej pauze. Sheeran vydal posledný album v marci 2017, na Bieberovu novinku sa čaká ešte dlhšie. Nečakané spojenie dvoch hudobných celebrít – najpopulárnejší spevák planéty Ed Sheeran a kanadský enfant terrible Justin Bieber sa stretávajú v novom singli I Don’t Care! Pusti si bláznivý klip:

Ed Sheeran & Justin Bieber – I Don’t Care [Official Music Video]

Obaja sa podporujú, držia si palce a cítiť z nich priateľstvo. Sheeran sa autorsky podieľal na Bieberovom poslednom albume Purpose, keď prispel piesňou Love Yourself. Novinka I Don’t Care sa tak môže zdať ako logickou odpoveďou. Aj napriek tomu takúto spoluprácu málokto čakal. Bieber má vraj momentálne psychické problémy a ohlásil dočasné ukončenie hudobných aktivít a pauzu si vybral aj Sheeran.

Kto však sleduje ich sociálne siete, tušil, že sa niečo podobné chystá. Od začiatku týždňa obaja zdieľali rovnaké grafické materiály a neskôr prezradili aj názov skladby.

Zdroj: Warner Music

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres