Práve hráme

19/03/2019

Deti z Kene si znova získali srdcia Slovákov. Takto zaspievali našu ľudovú pieseň!


Mladé speváčky z Kene sa preslávili na oslavách 100. výročia ČSR v Nairobi, kde takto krásne zaspievali našu hymnu. Pred pár dňami si deti z Kene pripravili ďalšie špeciálne vystúpenie, počas ktorého zaspievali slovenskú ľudovú pieseň Tancuj, tancuj, vykrúcaj.

Zaspievali ju prvej dáme Kene Margaret Kenyatte v nemocnici Mater Misericordiae Hospital. Stretnutie sa uskutočnilo na pozvanie Slovenského veľvyslanectva. Stretla sa tam s lekármi a zdravotnými sestrami lekárskej misie, podporenej rozvojovým programom SlovakAid. Šikovným dievčatám tlieskame!

Návšteva prvej dámy Kene v Mater Misericordiae Hospital

Pamätáte sa na deti z St. Philip Neri Primary School 🇰🇪 a ich skvelé podanie slovenskej hymny? Tentokrát zaspievali ľudovú pieseň Tancuj, tancuj, vykrúcaj, vykrúcaj ❤️ Ďakujeme 🤗Ich vystúpenie bolo súčasťou sprievodného programu počas návštevy prvej dámy Kene Margaret Kenyatta (Office of the First Lady Kenya) v Mater Misericordiae Hospital. Na pozvanie Slovenské veľvyslanectvo v Keni / Slovak Embassy in Kenya sa stretla s lekármi a zdravotnými sestrami 🇸🇰️🇨🇿 lekárskej misie podporenej zo SlovakAid.

Posted by Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR on Thursday, March 14, 2019

Hymna Slovenskej republiky v podaní dievčat z Kene:

Oslavy 100. výročia ČSR v Nairobi

Aj takto vyzerali oslavy 100. výročia založenia ČSR 🇸🇰️🇨🇿️❤️Ďakujeme Embassy of the Slovak Republic in Nairobi, Kenya za reprezentáciu Slovenska a deťom z St. Philip Neri Primary School 🇰🇪️ za skvelé podanie slovenskej hymny 🤗

Posted by Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR on Thursday, November 1, 2018

Nadácia Rádia Expres