Práve hráme

18/02/2019

Ako si vycvičiť draka 3 – vyhraj lístky do kina!


Mladý Viking Štikút a drak Bezzubý sa vracajú v pokračovaní úspešnej dobrodružnej animovanej série, v ktorej spoločne hľadajú Skrytý svet, jedinú nádej na záchranu ľudskodračieho spoločenstva. Film Ako si vycvičiť draka 3 je v kinách od 21. februára.

Vo vysielaní sme súťažili o 4 lístky do kina a k nim filmový balíček obsahujúci stavebnicu Playmobil, sériu 12 kníh Ako si vycvičiť draka a filmovú šiltovku. Výhry spolu získalo 5 výhercov.

Súťažili sme aj na webe o 2 lístky do kina, filmové tričko a nálepky. Zo všetkých správnych odpovedí boli vyžrebovaní 3 výhercovia – Silvia z Trnavy, Ladislav z Bratislavy a Pavol z Banskej Bystrice. Gratulujeme!


O filme:

Ostrov Blp je dračí raj obývaný Vikingami alebo vikingský raj obývaný drakmi, ako sa to vezme. Bývalí odvekí nepriatelia tu žijú v závideniahodnej harmónii. Vládne im mladý náčelník Štikút, ktorý miluje lietanie s okrídleným parťákom Bezzubým. A miluje aj svoju kamarátku Astrid, len jej to ešte nestačil naplno povedať. Paradoxne práve láska sa stane predzvesťou mrakov, ktoré sa nad Blpom začnú sťahovať. Štikút je v tom nevinne, môže za to rozkošná biela dračica, ktorá doslova omráči Bezzubého, ktorý sa pod jej vplyvom premení z obávaného Nočného draka na neistého puberťáka. Možno aj preto včas vo vzduchu neucíti nebezpečenstvo pre všetkých drakov, ktoré sa k brehom ostrova blíži. V snahe nájsť pre ne nové útočisko sa Štikút a Astrid vydávajú pátrať po mýtmi ospevovanom Skrytom svete, v ktorom by sa všetci draci mohli pred touto hrozbou ukryť. Nájdu ho? A nájdu ho včas?

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres