Práve hráme

11/03/2019

Čarovný park – vyhraj filmový balíček


Všetko sa dá… Stačí iba snívať! Šikovné dievčatko June postavilo ten najúžasnejší zábavný park na svete… vo svojej fantázii. Ale čo ak takýto raj naozaj existuje?

Od 14. marca je v slovenských kinách animák s názvom Čarovný park plný adrenalínu, otvárajúci brány deťom, ktoré sa neboja snívať.

Súťažili sme o 4 lístky do kina a filmovú mikinu. Zo všetkých správnych odpovedí boli vyžrebovaní 3 výhercovia – Štefan z Bratislavy, Beata zo Smižian a Adriana z Tekovskej Breznice. Všetkým výhercom gratulujeme!


O filme:

Vymýšľať atrakcie, aké svet ešte nevidel, je pre June a jej mamičku ta úplne najlepšia zábava. Vo svojej predstavivosti vysnívali čarovný park, v ktorom všetky tie dych berúce a fyzikálne zákony popierajúce atrakcie riadia hovoriace zvieratká s veľmi vyhranenou osobnosťou. Napríklad ochranku tu robí dikobraz, ktorý sa všetkého bojí a v strese nekontrolovane vystreľuje svoje pichliače, o údržbu sa starajú dva vtipné bobry a tak by sa dalo pokračovať ďalej.

June však nie je len rojko, ale aj veľmi praktické dievča, ktorá skúša aspoň niektoré z tých fantastických modelov reálne postaviť z toho, čo má práve k dispozícii. Asi tušíte, že takéto pokusy nemôžu dopadnúť dobre a väčšina z nich končí totálnou demoláciou celého okolia. Po jednej takejto mimoriadnej deštrukcii June sľúbi, že už začne sekať dobrotu a bežné aj nevšedné starosti ju navyše pripravia aj o chuť vymýšľať výnimočné atrakcie.

June prestane nakoniec aj snívať a fantazírovať. Jedného dňa ju však osud zavedie na opustené miesto, kde kedysi skutočne existoval zábavný park, aký si vysnívala. Dokáže June opäť prebudiť svoju fantáziu a zastaviť zánik tohto raja atrakcií? Tunajší hovoriaci zvierací personál na ňu dosť spolieha. Inú nádej totiž nemajú.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Nadácia Dobrý skutok