Práve hráme

27/12/2018

Silvestrovské prasa 2018


Posledný deň v roku sadáme do našej dodávky, vzadu sú zabalené tri pečené prasiatka a vyrážame na cesty! Bratislavu sme opustili o 04.00, o siedmej sme už v Ružomberku a čakáme, do ktorého kraja nás poslucháči pošlú. Vyhráva Prešovský a my ideme do Levoče. Po otvorení dverí dodávky vedľa nás zastal autobus s maďarskými dôchodcami, ktorí si chceli prasiatko kúpiť. Pozrite si video :-)

Kto vyhrá prvé silvestrovské chrumkavé prasiatko od Expresu? 🐷🍀 Táňa Šúrová je v Levoči na námestí, sme zvedaví, záujemcov je dosť 😍

Posted by Radio Expres on Monday, December 31, 2018

Z Levoče sme vyrazili, keď nás poslucháči nasmerovali do Banskobystrického kraja. Termín vstupu sa neúprosne blíži, ale dodržiavame predpisy a ideme svižnejšie. Schádzame z Donovalov, preletíme Bystricou a parkujeme pred zvolenským nákupným centrom Európa. Prasiatko vyhrá najnenápadnejší súťažiaci v dejinách :-) A prišiel na bicykli :-) Pri odchode z parkoviska zisťujeme, že parkovací lístok nám zapadol hlboko za predné sklo a nevieme ho vybrať. Ochotná strážna služba nás púšťa na slobodu. Ďakujeme.

Hráme o druhé silvestrovské prasa!🐷🐖🤗😇 Sme v kráľovskom meste Zvolen a nálada je skvelá 🤪👩‍🔧🥓

Posted by Radio Expres on Monday, December 31, 2018

Zo Zvolena vyrážame plní optimizmu a zvedavosti. V kútiku duše sme chceli, aby nás poslucháči poslali smerom domov do Bratislavského kraja, ale nie :-) Vybrali Trenčiansky kraj. Hľadáme najvhodnejšiu cestu, rozmýšľame, kde opustíme R1 a víťazí Žarnovica a prechod Velké Pole. Smer Bánovce nad Bebravou! Hľadáme Tesco a parkujeme. O našej akcii už vie veľa ľudí, zbieha sa najvyšší počet súťažiacich. Posledné prasiatko mieri do kufra Škody Felícia a my dojatí odchádzame. V Bratislave sme o 18.30 a sme šťastní. Tešíme sa na Silvestrovské Prasa 2019!

Po celom Slovensku sme previezli tri chrumkavé pečené prasiatka 🐖 Jedno skončilo v Levoči, druhé vo Zvolene a u koho skončí tretie v Bánovciach nad Bebravou? 🐷♥️🤪 Uvidíme! Rozváža ich Táňa Šúrová!

Posted by Radio Expres on Monday, December 31, 2018

Táňa + team

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres