Práve hráme

16/08/2018

Splň si sen a stretni sa s Jaredom Letom!


Na Slovensko prichádza kapela Thirty Seconds To Mars a my ti vybavíme stretnutie s charizmatickým Jaredom Letom. Myslíme to vážne. Ale musíš nám dokázať, že si tá pravá. Hľadáme „najotravnejšiu“ fanynku (fanúšika?) Jareda Leta 😊

Si posadnutá/ý Jaredom? Sleduješ ho na sociálnych sieťach, vieš o ňom všetko a dokážeš o ňom hovoriť celé hodiny?

Tvoj frajer/frajerka, mama a aj kamaráti musia pravidelne počúvať, aký je úžasný? Prihlás sa a vyhraj osobné stretnutie so svojim idolom!

Mám záujem o zaradenie do súťaže '30 Seconds To Mars' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 2 mesiacov odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

Mám záujem o odber newslettra Rádia Expres a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 5 rokov odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom zasielania noviniek, exkluzívnych informácií o súťažiach a iných marketingových informácií, a ich profilovaním na základe štatistických údajov z newslettra Rádia Expres. Bližšie informácie sú uvedené v pravidlách ochrany osobných údajov.

Thirty Seconds To Mars vystúpia v piatok 31.augusta na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Kúpiť lístky

Takto vás na koncert pozýva Jared Leto:

Jared Leto zdravica koncert Bratislava 31.08.2018

Thirty Seconds To Mars – The Kill (Bury Me)

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres