Práve hráme

Koncerty


  Uprising 2022 – 26.-27. august – 2022 Zlaté piesky Bratislava

  Uprising 2022 sa uskutoční v dňoch 26. – 27. 8. 2022 na Zlatých pieskoch v Bratislave. Prvé mená sú známe už od apríla, spomeňme jamajských Morgan Heritage, Dubioza Kolektiv z Bosny a Hercegoviny, austrálskeho beatboxera Dub FX, po ôsmych rokoch sa na Slovensko vráti žijúca legenda Max Romeo, koncert odohrá aj jeho krásna dcéra Xana Romeo a na Uprising dorazia aj d´n´b ikony Roni Size a DJ Fresh. Zverejnení sú aj mnohí ďalší domáci a zahraniční umelci.

  Kúpiť vstupenky

  Sting – 28. september 2022 – STEEL ARÉNA Košice

  My Songs je celosvetová tour britského speváka a songwritera Stinga. Zaznejú na nej najznámejšie skladby a prevedie nás celou hudobnou kariérou. 17-násobný držiteľ ceny Grammy odohrá skladby ako Fields of Gold, Shape of My Heart, Englishman in New York či Every Breath You Take a veľa ďalších, ktoré napísal počas svojej plodnej kariéry.

  Sting opätovne presúva svoj koncert z dôvodu pretrvávajúcich obmedzení. Koncert v Steel aréne v Košiciach sa presúva na 28.9.2022. Všetky doteraz zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti aj na nový termín koncertu (28.9.2022). Predaj vstupeniek pokračuje na www.vivien.sk.

  Kúpiť vstupenky

  Sting 30. október.2022 – Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava

  Celosvetovo uznávaná hviezda, STING, sa už túto jeseň opäť predstaví na Slovenku s mimoriadne úspešnou šou MY SONGS, ktorá v roku 2019 zožala obrovský úspech. Aktuálne v našich končinách pridáva ďalší koncert. Po Košiciach zahrá opäť aj v Bratislave.

  Kúpiť vstupenky

  Simply Red – 3. december 2022 – AXA aréna NTC Bratislava

  Anglická formácia Simply Red, na čele so spevákom Mickom Hucknallom, potešila svojich fanúšikov hneď dvakrát. Po tom, čo kapela oznámila, že ich nový funky album s názvom „Blue Eyed Soul“, pod hlavičkou vydavateľstva BMG, uzrie svetlo sveta už 8. novembra tohto roku, odhalila aj podrobnosti o dlho očakávanom 33-dňovom turné.

  Kúpiť vstupenky

  Nadácia Rádia Expres