Práve hráme

Koncerty


  One Republic – 7. máj 2022 – Zimný štadión Ondreja Nepelu

  One Republic sa so svojimi najväčšími hitmi predstavia aj v Bratislave! Šestica fešákov, ktorá sa prostredníctvom svojich úspešných hitov, za posledné roky stala idolom mnohých priaznivcov súčasnej modernej muziky, v marci štartuje koncertné turné  naprieč Európou. Skvelou správou pre slovenských fanúšikov je ohlásenie koncertu v Bratislave.

  Kúpiť vstupenky

  Simply Red – 3. december 2022 – AXA aréna NTC Bratislava

  Anglická formácia Simply Red, na čele so spevákom Mickom Hucknallom, potešila svojich fanúšikov hneď dvakrát. Po tom, čo kapela oznámila, že ich nový funky album s názvom „Blue Eyed Soul“, pod hlavičkou vydavateľstva BMG, uzrie svetlo sveta už 8. novembra tohto roku, odhalila aj podrobnosti o dlho očakávanom 33-dňovom turné.

  Kúpiť vstupenky

  Sting – 13. marec 2022 – STEEL ARÉNA Košice

  My Songs je celosvetová tour britského speváka a songwritera Stinga. Zaznejú na nej najznámejšie skladby a prevedie nás celou hudobnou kariérou. 17-násobný držiteľ ceny Grammy odohrá skladby ako „Fields of Gold“, „Shape of My Heart“, „Englishman in New York“ či „Every Breath You Take“ a veľa ďalších, ktoré napísal počas svojej plodnej kariéry.

  Kúpiť vstupenky

  Nadácia Rádia Expres