Práve hráme

21/06/2022

Ako by vyzerala slovenská telenovela? Igor Kmeťo mladší a Puerto vydali romantickú skladbu Jedného dňa!


Láska hory prenáša – o tom vie svoje aj Igor Kmeťo mladší, ktorý spoločne s Puertom vydáva skladbu Jedného dňa. Dvojica novinkou upozorňuje na mesiace plné tanca a letných lások! V exotickom duchu sa niesol aj sprievodný videoklip, ktorý si zobral pod taktovku ostrieľaný režisér Michal Romeo Dvořák. V novom vizuáli môžeš vidieť krásne autá a ženy.

Vo videoklipe sa ukázal aj môj otec a taktiež dcéra Rebeka, ktorú môžete poznať na hudobnej scéne pod menom Rebis. Som nesmierne rád, že sme klip natáčali spontánne, aby si každý dokázal užiť atmosféru natáčania a taktiež párty, ktorá bola s tým spojená,“ hovorí Igor. Je nabitý letnou energiou, tak sleduj!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„O hudobnú stránku som sa podieľal ja s mojou kapelou, pričom nám pomáhal Igor Biháry na basgitare a Zsolt Varagy na gitare.“ Skladbu sa rozhodol vytvoriť, pretože mal pocit, že na slovenskej scéne chýba romantická hudba, ktorá by ľuďom pomohla zabudnúť na každodenné ťažkosti.

Puerto vniesol do skladby exotický rytmus

„Puerta som si na spoluprácu vybral kvôli tomu, že už len z jeho mena cítiť exotiku. Nesmierne ma prekvapil svojou profesionalitou, čo sa týka skladania textu. Svoj text ku skladbe dokázal vyhotoviť za jedno poobedie a nebolo potrebné doň zachádzať a niečo v ňom meniť. Som nesmierne šťastný, že sme sa dokázali takto zladiť,“ dodáva Igor.

Spevák však neostáva pri jedinom songu. S letom prichádza aj jeho chuť tvoriť a umelecký zápal, ktorý chce využiť.

„Mám pripravený ešte jeden nový singel, ktorý by som rád ukázal fanúšikom približne na konci júla. Ide o spoluprácu s mojím kamarátom, ktorý žije v nemeckom Stuttgarte. Ide o Slováka, Mária Turtáka, ktorý bol finalistom nemeckej Superstar, takže sa fanúšikovia majú na čo tešiť!,“ dodáva.

Zdroj: tlačová správa
Zdroj titulnej fotky: tlačová správa/Minco Szalay 

Nadácia Dobrý skutok