Práve hráme

09/11/2021

IMT SMILE, Jana Kirschner a PARA štartujú koncertný projekt OFFLINE SPECIAL PLACE


Bratislava sa môže v decembri tešiť na tri unikátne koncerty. Nový klubový projekt OFFLINE štartuje hudobné udalosti na nevšedných miestach. Počas prvých troch koncertov sa predstaví slovenská hudobná špička, ktorú podporí aj známy DJ.

Nový koncept koncertného klubu OFFLINE SPECIAL PLACE prináša koncerty v netradičných priestoroch. Pilotná séria trojkoncertov sa uskutoční už v decembri tohto roku a to v exkluzívnom priestore kostola Klarisiek. Aj keď spojenie kostola a predvianočného času indikuje, že by sa mohlo jednať o vianočne ladené podujatia, koledy nie sú v pláne! Klarisky sa premenia na párty miesto, plné dobrej muziky a skvelej zábavy.

Sériu koncertov otvorí 15.12.2021 speváčka a skladateľka Jana Kirschner. Štvrtok 16.12.2021 bude patriť bratislavskej kapele PARA a edíciu decembrových koncertov 17.12.2021 uzavrie aktuálne najúspešnejšia hudobná skupina IMT SMILE. Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na najznámejšie songy populárnych interpretov, ale aj na netradičné party verzie ich hitov. A keďže sa celý projekt, a to nie len pilotné koncerty, bude niesť v klubovom duchu, po koncertoch budú pokračovať parties s Laci Strike DJ setom.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Kapacita priestoru, v ktorom sa koncerty uskutočnia je limitovaná a bude prebiehať v režime KZ – kompletne zaočkovaní. Vstupenky a ďalšie informácie sú dostupné na www.vivien.sk a www.offline.wtf.

OFFLINE SPECIAL PLACE / KOSTOL KLARISIEK

15. DECEMBER 2021 JANA KIRSCHNER
16. DECEMBER 2021  PARA
17. DECEMBER 2021  IMT SMILE

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

Nadácia Dobrý skutok