Práve hráme

23/01/2023

IMT Smile i fanúšikovia smútia. Zomrel basgitarista Peter Bartoník


Cez víkend obletela Slovensko smutná správa. Skupina IMT Smile i jej fanúšikovia smútia, prišli o najmladšieho člena skupiny, bagitaristu Peťa Bartoníka, ktorý podľahol zákernej chorobe. Informáciu potvrdila aj samotná skupina na svojom facebookovom profile.

V príspevku jeho spolukapelníci smútia: „Dnes nás bolestivo zasiahla strašne smutná správa. Náš priateľ, kamarát, basgitarista Peťo Bartoník prehral svoj boj o život vo veku 27 rokov. Je nám to nesmierne ľúto, bude nám všetkým veľmi chýbať. Myslíme na Tvojich rodičov, sestry a všetkých, ktorí Ťa mali radi tak ako my. Peťo, si skvelý chlapec a ďakujeme Ti za to, že si bol súčasťou našich životov. Spomienka na Teba nám tu ostáva aj v piesňach, ktoré si mal tak rád. Pri ich nahrávaní a koncertovaní sme spolu prežili množstvo nádherných chvíľ. Ďakujeme Ti. Odpočívaj v pokoji.“

Kapela ešte v auguste minulého roka prosila všetkých fanúšikov o pomoc. Pre Peťa hľadali ľudí s krvnou skupinou 0 negatív. Kapela zároveň informovala, že basgitarista chýbal na pódiách od konca júla. V skupine figuroval od roku 2017 a bol veľmi talentovaným a nádejným hudobníkom. Česť jeho pamiatke.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj náhľadovej fotografie: Facebook

Mobilné aplikácie Rádia Expres