Práve hráme

17/02/2020

Exkluzívna premiéra v Expres Live! Polemic predstavujú nový song Dokonalý zločin


Skvelá lajfka, skvelý klip, skvelý song! Polemic predstavujú nový singel Dokonalý zločin. Energická skladba je príbehom o očarení muža ženou, ktorá sa v jeho živote zjaví z ničoho nič, urobí rozruch, ukradne mu srdce a zmizne bez stopy. „Je to príbeh, ktorý zo svojho života poznajú asi všetci chlapci aj chlapi. Zápletka, ako keby ju napísala samotná Agatha Christie,“ s úsmevom hovorí autor textu Peter „Petko“ Opet.

Polemic – Dokonalý zločin (Expres Live)

Hlavnú úlohu si vo videoklipe k skladbe Dokonalý zločin zahral obľúbený slovenský herec Marko Igonda. Zhodou okolností sa v čase zverejnenia klipu začína v kinách premietať aj nový slovenský triler Sviňa, kde stvárnil ústrednú postavu predsedu najsilnejšej politickej strany. „Vždy rád podporím slovenské kapely a slovenskú hudbu. Je to pre mňa česť, že som mohol účinkovať na našej slovenskej scéne aj v tomto žánri. Oceňujem najmä to, že chalani sa v klipe rozhodli pre dejovú linku. Vďaka tomu som sa mohol v klipe realizovať nielen ako tvár, ale aj ako herec Marko Igonda.“

Polemic – ‚Dokonalý zločin‘ (Official Video)

Femme fatale v klipe si po jeho boku zahrala slovenská divadelná, filmová a televízna herečka Marta Maťová, ktorú môžu fanúšikovia poznať aj z filmov Amnestie či Šťastný nový rok. „Marko je charizmatický herec, ktorý sa fantasticky zhostil svojej hereckej role a vynikajúco mu pri tom asistovala herecká kolegyňa Marta Maťová. Sme radi, že našu ponuku stváriť hlavné postavy v našom klipe prijali, z ich výkonov sme nadšení. Vôbec sme netušili, že Marko mal v tom čase už natočené všetky scény filmu Sviňa. Premiéra filmu vyšla s premiérou klipu úplne náhodou na rovnaký čas,“ dodal spevák Braňo „Bejzo“ Bajza.

Medial Banana & Polemic – Staré časy (Expres Live)

Polemic začína nový rok naozaj aktívne. Už onedlho chystá spoločné klubové turné spolu s kapelou Medial Banana. Okrem kamarátstva ich spája najmä láska k jamajskej hudbe, ska a reggae. Funkčnosť tohto hudobného spojenia minulý rok potvrdili nielen nadčasovou hymnou Staré časy, ale aj spoločným koncertom, ktorý sa stal jedným z vrcholov minuloročného festivalu Uprising. Táto vydarená premiéra sa tak stala predzvesťou hudobnej energie, ktorú už onedlho prinesú do viacerých slovenských a českých miest. Okrem očakávaných metropol ako Praha, Brno, Bratislava či Košice navštívia aj malé oravské mestečko Hruštín, ktoré si nechali ako čerešničku na torte. „Práve na Orave sme v Hruštíne zažili búrlivé koncerty s emotívnym publikom, na ktoré spomíname všetci dodnes. Sme presvedčení, že to bude ideálne miesto na posledný koncert klubovej Staré časy tour 2020,“ dodal Bejzo.

Termíny koncertov Staré časy tour 2020:

  • 13.2. Praha – Lucerna Music Bar
  • 5.3. Nitra – Nájomná jednotka 210
  • 6.3. Banská Bystrica – Urban Spot
  • 7.3. Trenčín – Piano Club
  • 13.3. Košice – Tabačka Kulturfabrik
  • 14.3. Prešov – PKO Čierny Orol
  • 18.3. Brno – Fléda
  • 26.3. Bratislava – Majestic Music Club
  • 18.4. Hruštín DK

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres