Práve hráme

27/06/2019

Robo Opatovský pripravil na leto remix úspešnej skladby Tancuj!


Veselá dynamická skladba Tancuj! Roba Opatovského má veľký úspech nielen u bežnej fanúšikovskej základne, ale páči sa aj DJ-om. Práve tí vnukli sympatickému spevákovi a skladateľovi myšlienku, aby k nej spravil remix, teda modernú verziu skladby použiteľnú na diskotékach. A keďže leto je obdobím, keď sa asi tancuje viac ako inokedy, Robo si povedal, že ide do toho! Remix Tancuj! mu produkoval autor mnohých tanečných hitov Marek Šurin. Skladbu si DJ-i, ale aj iní záujemcovia, môžu stiahnuť z Robovej novej webovej stránky plnej rôznych vychytávok.

https://www.expres.sk/177166/robo-opatovsky-chce-roztancovat-celu-krajinu-novinkou-tancuj-ktoru-rezirovala-olga-zablacka/

Melodická tanečná skladba Roba Opatovského Tancuj! už skutočne nenechá nikoho lenivo sedieť. Na leto totiž pripravil remix verziu, ideálnu na diskotéky.

„Mám veľa známych DJ-ov a po vydaní akustickej verzie sa ma často pýtali, či vyjde aj nejaký remix. Priznám sa, že čím som starší, tým viac ma baví počúvať akustickú hudbu, nechodím na diskotéky a tak trendy v tanečnej hudbe až tak nesledujem. Pár mesiacov som preto odmietal ponuky na modernejšie verzie skladby od producentov a DJ-ov,“ vysvetľuje s úsmevom Robo Opatovský.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Dynamický hit sa páči fanúšikom a radi ho hrajú aj rádiá. Roba na remix presvedčil až známy producent Marek Šurin a teraz dúfa, že sa stane aj jednou z letných diskotékových vypaľovačiek.

„Pesničku hrám s kapelou na každom koncerte. V rámci jarného turné mala skladba veľký úspech a teším sa, že sa páči aj videoklip, ktorý som nakrútil v spolupráci s Oľgou Záblackou. Občas mi tanečné skupiny dokonca posielajú ich verzie choreografií na Tancuj!. Keď mi Marek Šurin poslal svoj návrh remixu, zapáčil sa mi na prvé počutie. Priznám sa, že som sám zvedavý, ktorá verzia bude mať väčší úspech,“ dodáva Robo Opatovský. Pusti si video:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj foto: facebook

Nadácia Dobrý skutok