Práve hráme

05/03/2019

Para prináša nový klip k piesni Svadobná!


Supina PARA potešila svojich fanúšikov a prichádza s novým videoklipom k piesni Svadobná. Ide o skladbu z ich najnovšieho albumu NAŠOU KRAJINOU. Pesnička je o najkrajšom cite sveta a príbeh lásky je zachytený zábermi dotykov rúk. Intímne video vzniklo pod taktovkou mladého režiséra Michala Pusztaya.

Pieseň Svadobná je o vzťahu muža a ženy a patrí medzi najobľúbenejšie skladby nielen verejnosti, ale aj samotných interpretov. Keďže sa chlapci zo skupiny PARA snažia spievať o láske tak, ako to cítia, na základe vlastných skúseností, ide o vzťah bez patetických vecí a rušivých zbytočností. Autorom songu je skupina PARA, konkrétne hudbu zložili Jozef RezníkMatúš Vallo, ktorý sa postaral aj o text piesne.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

PARA už o týždeň vyráža na turné  s rovnakým názvom ako posledný nosič- NAŠOU KRAJINOU. Koncert, ktorý sa v rámci šnúry uskutoční v hlavnom meste, sa beznádejne vypredal. Skupina sa však  rozhodla pridať ešte jedno podujatie, ktoré sa uskutoční na rovnakom mieste, v bratislavskom MMC klube a to 03.04.2019.

Cover foto: Viktor Cicko

Nadácia Dobrý skutok