Práve hráme

12/11/2018

Sima Martausová predstavuje krásnu osobnú novinku Čaro obyčajných vecí


Sima Martausová predstavila novinku Čaro obyčajných vecí. Je o ľuďoch, ktorí ju ovplyvnili a ktorí majú pre ňu mimoriadne čaro. Zaujímavé je, že takmer všetci z nich dokonca účinkujú v jej novom klipe! Simini fanúšikovia tak majú jedinečnú príležitosť vidieť „obyčajných neobyčajných“ ľudí, ktorí prispeli k formovaniu jej očarujúcej osobnosti. Pieseň je netradičná aj v tom, že Simu po celý čas sprevádza saxofón. Pusti si video:

Sima Martausová – Čaro obyčajných vecí (oficiálny videoklip)

„Táto skladba vznikla po tom, čo som si pár dní v hlave akoby „premietala videoklip“, v ktorom som si pripomínala niektorých ľudí, ktorých som v živote stretla a zanechali vo mne istú stopu. Je teda o obyčajných ľuďoch, ktorí majú pre mňa neobyčajné čaro. Je o bežných krásnych veciach a momentoch. Práve tie sú totiž pre mňa tie najkrajšie,“ vraví Sima Martausová.

Pesnička je netradičná v rámci Siminej tvorby z viacerých dôvodov. Jedným z nich je i sprievod.

„Čo je pre mňa ešte zaujímavé pri tejto piesni je to, že počas celej skladby znie aj saxofón, na ktorý hrá saxofonista, môj kamarát Michal Žáček. Preto tú pieseň vnímam trošku aj ako taký duet mňa a jeho,“ dodáva s úsmevom Sima.

Sympatická hudobníčka v týchto dňoch chystá aj šnúru vianočných koncertov, ktorú nazvala podľa tejto novinky. Lístky si môžete zakúpiť v sieti Predpredaj.

Sima Martausová a jej „Čaro obyčajných vecí“

  • 3.12.2018 Bratislava – Športová hala Pasienky
  • 10.12.2018 Košice – Spoločenský pavilón
  • 18.12.2018 Žilina – Tennis Point
Kúpiť lístky
Mobilné aplikácie Rádia Expres