Práve hráme

03/10/2018

Michael Bublé posiela ochutnávku nového albumu plného lásky


Kanadská superstar Michael Bublé vydal singel When I Fall In Love, ktorý je ochutnávkou jeho nového albumu nazvanom naozaj romaticky – ❤ (love). Album vychádza 16. novembra (2018) a stane sa pravdepodobne najromantickejším Bublého počinom. Pusti si video:

Michael Bublé – When I Fall In Love [Official Music Video]

Michael Bublé sa vracia po dvoch rokoch mlčania, ktoré prežil v kruhu svojich najbližších. V roku 2016 jeho staršiemu synovi bola diagnostikovaná rakovina a spevák bol nútený zrušiť všetky svoje vystúpenia a venovať sa rodine. Našťastie liečba, ktorú podstúpil mladší Bublé, bola úspešná a synovi momentálne nič nehrozí. Spevák sa priznáva, že o návrate do štúdia najskôr vôbec neuvažoval, ale očividne jeho prežitky boli príliš silné, aby ostali len v ňom.

Michael’s new album ❤(pronounced love) will be released on November 16 and the first single “When I Fall In Love” is out…

Posted by Michael Bublé on Thursday, September 27, 2018

„Zameral som sa na rodinu, chcel som byť celý svoj voľný čas len s manželkou a deťmi. Dostali sme v tej dobe toľko skvelých prianí a podpory, že som si uvedomil, koľko je na svete lásky a ľudskosti. Postupne som začal chápať svoje životné priority a teraz som odhodlaný zdieľať emócie a ponaučenia, ktoré mi život priniesol. Mám čo povedať,“ zveril sa spevák ku chystanej nahrávke.

Na novom albume Bublé znovu oživuje zlaté americké jazzové štandardy ako My Funny Valetnine, When You“re Smiling alebo I Only Have Eyes On You. Okrem starej klasiky tiež zaspieval vlastnú pieseň Forever Now, kde naplno demonštruje svoje skladateľské nadanie. Bublé spolupracoval na albume ❤ so svojimi dlhodobými kolegami Davidom Fosterom a Jochemom van der Saagom. Spolu našli luxusné aranžmá, ktoré výborne doplňuje Bublého bohatý hlas.

Zdroj: Warner Music

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres