Práve hráme

18/12/2017

Cigaretka na dva ťahy – vyhraj kompletnú sériu krimi románov od Dominika Dána!


Dominik Dán je nielen najobľúbenejším krimi autorom, ale aj najpredávanejším slovenským mužským autorom po roku 2000. S novým románom Cigaretka na dva ťahy prekročí celkový predaj jeho kníh milión výtlačkov.

Kompletnú sériu krimi románov vyhráva Marcel Torpiš z Rimavskej Soboty. Gratulujeme!


Vydavateľstvo SLOVART poteší na Vianoce svojich čitateľov vydaním už 25. krimi Dominika Dána, ktorá sa na pultoch kníhkupectiev objavila 8. decembra. S románom Cigaretka na dva ťahy sa už tretíkrát (po tituloch Smrť na druhom brehu a Korene zla) prenesieme do deväťdesiatych rokov. Kriminalistom z Nášho mesta sa na stôl dostane prípad vodiča dodávky – chlapca, ktorého zastrelili a upálili v aute. Hrozná smrť, desivé zohavenie mŕtvoly, ťažký kriminálny zločin. No nielen pátranie po tomto vrahovi trápilo hrdinov knihy. Ako vždy, aj tentoraz prišiel problém ruka v ruke s ešte väčším…

Cigaretka na dva ťahy vychádza v dvoch špeciálnych vydaniach:

Limitované vydanie (vyšlo 15.12.) – kniha bude vytlačená vo väčšom formáte na prémiovom škandinávskom papieri Munken a jej obálku tvorí ilustrácia od Jozefa Gertliho Danglára. Navyše, v tomto špeciálnom, striktne limitovanom vydaní je každý jeden z 300 kusov podpísaný Dominikom Dánom a na oriezke bude mať špeciálne „číslo vyšetrovacieho spisu“.

Zberateľské vydanie (vyšlo 15.12.) – vo väčšom počte kusov ako limitované vydanie je aj zberateľská verzia. Kniha bude v rovnakom formáte ako limitované vydanie, na rovnakom papieri a s identickou obálkou od Jozefa Gertliho Danglára. Zberateľské vydanie je bez čísla vyšetrovacieho spisu a nie je podpísané.

Dominik Dán sa viac ako dvadsaťpäť rokov zaoberá vyšetrovaním zločinov. Osobné kontakty s vrahmi, lupičmi, únoscami a inou „lepšou spoločnosťou“ mu umožnili pochopiť nepísané zákony podsvetia. Z bohatých skúseností čerpá pri písaní mrazivo autentických detektívnych príbehov. Jeho knihy vyšli vo Vydavateľstve SLOVART a okamžite sa stali bestsellermi. Podľa románu Červený kapitán bol nakrútený úspešný akčný film. Audioknihy Dominika Dána z vydavateľstva Publixing môžete kúpiť na stránkach www.publixing.com alebo v každom dobrom kníhkupectve.

Mobilné aplikácie Rádia Expres