Práve hráme

08/01/2018

Čertoviny – Vyhraj víkend na zámku ako z rozprávky!


Klasik českej filmovej rozprávky Zdeněk Troška prichádza s ďalšou novinkou s názvom Čertoviny. Hlavných hrdinov čertovsky dobrej rozprávky, dvoch nešikovných čertov Popeláka a Uheláka, uvidíte na plátnach slovenských kín od 11. januára.

Vo vysielaní sme súťažili o víkendový pobyt pre celú rodinu (2 dospelí a 2 deti) v hoteli The Grand Vígľaš. Výherkyňou sa stala Janka z Maduníc.

Na webe sme súťažili o filmový balíček (tričko, batôžtek a kozmetiku). Zo všetkých správnych odpovedí boli vyžrebovaní 3 výhercovia – Mária Oravcová, Alexandra LevskáMarián Beňadik. Gratulujeme!

O filme:

Hlavnými hrdinami rozprávky Čertoviny sú dvaja nešikovní čerti Popelák a Uhelák, ktorí sú vládcom pekiel poslaní za trest do sveta, aby do mesiaca priviedli každý jednu hriešnu dušu. Úlohu sa im však od začiatku nedarí splniť, a namiesto toho, aby ľudí zvádzali k hriechom, im neúmyselne pomáhajú. V prestrojení za paholkov sa dostanú na statok a zdá sa, že konečne budú mať úspech. Vypočítavý sedliak totiž chce svoju dcéru Haničku vydať za nafúkaného statkára Kopyta. Hanička však miluje šuhaja Jána, a aby všetko dobre dopadlo, je potrebné vziať si na pomoc pekelné sily.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Nadácia Dobrý skutok