Práve hráme

16/09/2023

Súťaž s Najrýchlejším dopravným servisom – hraj o 50 EUR na tankovanie


Buď našimi očami na slovenských cestách a informuj ostatných vodičov prostredníctvom linky Najrýchlejšieho dopravného servisu 0800 800 444. Za informácie z ciest môžeš teraz získať skvelú výhru – 50 EUR na tankovanie od OMV!

Každý, kto v termíne od 16.9. do 22.9. nahlási udalosť zo slovenských ciest na linku Najrýchlejšieho dopravného servisu a zapojí sa do súťaže, bude zaradený do žrebovania o tankovaciu kartu v hodnote 50 EUR od OMV.

Každý deň od 18.9. do 22.9. bude vyžrebovaný vždy jeden výherca, ktorého vyhlásime v popoludňajšej show Na dnes padla. Počas celého trvania súťaže bude spolu vyžrebovaných 5 výhercov.


Stiahnite si aplikáciu OMV MyStation a užívajte si 50 % zľavy

Aplikácia OMV MyStation oslavuje prvé narodeniny veľkolepými zľavami. Len do konca septembra môžete využiť jedinečnú príležitosť a získať 50 % zľavy na obľúbené produkty a služby na čerpacích staniciach. V ponuke nájdete umývací program TOP, spreje na palubnú dosku, chutné salámové bagety či osviežujúce vitamínové vody.

Stiahnite si aplikáciu OMV MyStation v Google Play či App Store a užívajte si narodeninové výhody. Akcia platí pre aktuálnych používateľov aj tých, ktorí si ju v septembri ešte len stiahnu.

Zistiť viac

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres