Práve hráme

19/04/2023

Elizabeth Kopecká, strieborná SuperStar z poslednej série, vydáva nový singel s názvom Good Times


Elizabeth Kopecká, ktorá sa v roku 2021 umiestnila na druhom mieste v speváckej súťaži SuperStar, predstavuje nový singel Good Times, ktorý dopĺňa aj videoklip. Skladba vznikla vo veľmi zaujímavej medzinárodnej spolupráci troch autorov.

Okrem samotnej Elizabeth sa na singli Good Times podieľal mladý britský producent, skladateľ a klavirista Charlie Bryce Wallace, momentálne žijúci v Los Angeles a Alan Roy Scott, ktorý má s pop music viac než 40-rokov skúseností ako autor i producent. Scott sa podieľal napríklad na nahrávkach legiend a svetových hviezd ako sú Celine Dion, Ray Charles, Cher, Cyndi Lauper, Ricky Martin a mnohých ďalších. Novinka sa zrodila na poslednom ročníku Songwriting Campu CZ vlani na jeseň a jej finálnu verziu pripravil spomínaný Charlie Bryce Wallace.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Song je o selektívnej pamäti. Človek si často pamätá len to pekné a zabúda na to, ako mu bývalí partneri ublížili. Spievam teda o tom, ako mi chýbajú pekné chvíle, ale rada by som si spomenula i na to, ako som sa naozaj cítila, na svoje zlomené srdce,“ vysvetľuje Elizabeth text piesne. „Skladať piesne na songwriting campe bola pre mňa premiéra, no musím priznať, že to bol jeden z najkrajších zážitkov mojej kariéry. Priniesla som si domov dva songy a jedným z nich je práve Good Times. Rada by som na campy chodila častejšie. Tí, ktorí chcú tvoriť niečo krásne a neflákať remeslo, sú presne ten okruh ľudí, v ktorom chcem byť,“ upresňuje pozadie vzniku songu.

Vydanie singla sprevádza i nový videoklip. Ten vznikol pod symbolickou hlavičkou girl power production, keďže sa na jeho výrobe podieľal ženský tvorivý tím. Pôvodná idea výtvarne stvárneného videa je spoločným dielom Elizabeth a Anežky Horovej, ktorá sa v projekte ujala zároveň réžie, kamery a strihu. Zaujímavosťou je, že vo videoklipe účinkuje tiež mladý talentovaný motocyklový pretekár Oliver König.

Elizabeth sa momentálne intenzívne pripravuje na novú koncertnú sezónu, počas ktorej by rada so svojou kapelou predstavila nové piesne, ktoré postupne vznikajú na jej debutový album. Speváčka sľubuje pestrý repertoár a dodáva, že na albume sa podieľajú veľmi zaujímaví zahraniční tvorcovia a producenti, i české hudobné osobnosti.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Anežka Horová / Tlačová správa

Nadácia Dobrý skutok