Práve hráme

12/09/2022

Zaži futbalové Majstrovstvá sveta v Katare s najlepším kamošom so značkou Kia


Máš kamoša alebo kamošku, s ktorými sa perfektne dopĺňate a chceli by ste spoločne zažiť Majstrovstvá sveta vo futbale?
Tak prihlás seba a svojho kamoša alebo kamošku a možno to budete práve vy, kto si užije futbalový zápas na Majstrovstvách sveta v Katare so značkou Kia!

  Mám záujem o zaradenie do súťaže 'Zaži futbalové Majstrovstvá sveta' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 1 mesiaca odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži. Zároveň vyhlasujem, že mám 18 a viac rokov. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

  Každý pracovný deň od 19.9. do 30.9. sa v rannej show Hemendex spojíme vždy s jednou súťažnou dvojicou – obom kamošom položíme otázky týkajúce sa ich priateľstva a za každú odpoveď, v ktorej sa zhodnú, získajú 1 bod. Každý piatok (23.9. a 30.9.) bude vo vysielaní Rádia Expres vyhlásená jedna výherná dvojica, ktorá za celý týždeň nazbiera najviac bodov – táto dvojica získa výhru od spoločnosti Kia Sales Slovakia s. r. o. – účasť na štvrťfinálovom zápase na Majstrovstvách sveta vo futbale v Katare spolu s dopravou a ubytovaním.


  KIA – Movement that inspires

  Všetko kreatívne sa začína pohybom. Značka Kia je dizajnérom pohybu, ktorého vízia je udržateľná mobilita pre spokojných zákazníkov, komunitu a spoločnosť. Poslaním značky je prinášať inovatívne produkty, ktoré inšpirujú pohyb, a preto tvorí zmysluplné a praktické riešenia šetriace čas a zdroje. Inšpirácie, ktoré s pohybom ponúka značka Kia, sú moderné technológie, inovatívne inšpirujúce modely a najmodernejšie elektrické autá.

  Zistiť viac o značke KIA
  Nadácia Rádia Expres