Práve hráme

15/03/2021

Expres Live at Home: Karmen Pál-Baláž – Nie je to len mnou & Someone You Loved


Expres Live at Home predstavuje piesne slovenských interpretov vo verziách ako ich nepoznáte. Karmen Pál-Baláž predstavuje svoju novú pesničku Nie je to len mnou.

Okrem svojho najnovšieho singla nahrala v rámci Expres Live at Home aj svoju obľúbenú pieseň, ktorej originál spieva britský spevák Lewis Capaldi – Someone You Loved.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Originál song:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Karmen Pál – Baláž prichádza s novým singlom, ale tiež aj s novou kapelou. Po vydaní svojho debutového albumu Kúzlo v roku 2019, prichádza Karmen s novým singlom. Pesnička vzišla z novej hudobnej spolupráce s gitaristom, kamarátom a autorom skladby Jánom Kmecom. „Urobila som menšie úpravy v melodických linkách, a s gitaristom z mojej novej kapely, Filipom Kluknavským, sme sa pustili do nahrávania v štúdiu HookFabrique. Filip sa producentsky postaral aj o výsledný zvuk skladby“ predstavuje Karmen autora a tiež producenta skladby.

„Všetko sa mi zdalo byť také zdĺhavé, posúvali sa nám termíny kvôli opatreniam. Ale na to si už pomaly ale isto zvykám, keďže pred rokom som natáčala videoklip po povinnej dvojtýždňovej karanténe. Napriek tomu, že to bol zdĺhavý proces, všetko má svoj správny čas a myslím, že výsledok stojí za to. Prajem si, aby som už mohla opustiť okres, stretnúť sa s kapelou v Košiciach, zahrať si a v neposlednom rade vystúpiť na pódiu. S novou kapelou máme nacvičený repertoár, ale minulom roku sme spoločne odohrali prvý koncert až online. Teším sa z novej pesničky, som šťastná z toho, že môžem priniesť do tohto obdobia kultúrneho ticha niečo nové, a hlavne pozitívne“ uzatvára Karmen.

Mobilné aplikácie Rádia Expres